Tillsammans

Bygger vi Föreningen

Tillsammans Bygger vi föreningen

Tillsammans Bygger vi föreningen

Magnus Snabbservice förlänger

Magnus Snabbservice förlänger samarbetet som officiell parter i två nya säsonger vilket vi självklart är tacksamma för.

Magnus Snabbservice är ett litet företag i Halmstad med stor flexibilitet och brett kunnande i bilbranschen. Magnus Snabbservice grundades 1994 av Magnus Persson.

Sedan 1 september 2015 ägs företaget av Magnus Nordström och Mikaela Waltersson. Företaget är en serviceanläggning som jobbar med service och reparationer på personbilar och transportbilar av alla märken samt däckservice på allt från skottkärra till lastbil och är ansluten till Däckpartnerkedjan som har avtal med alla de stora märkena inom däck och fälg. I vår bilverkstad ingår också försäljning av sommardäck och vinterdäck.

Relaterade inLägg

Förlängt sammarbete

Hammers kan nu meddela att man förlängt sitt samarbete med Profil Hotel som fortsätter stötta vår satsning som officiell partner.  Hotellet har en modern, lokal

Läs mer »

FÖRLÄNGNING 2026/27

Halmstad Hammers fortsätter att bygga truppen inför säsongen 2026/27 och kan med stor glädje meddela att vår alldeles egna backgigant och eviga Hammers-spelare #32 Hampus

Läs mer »

Aspero Idrottsgymnasium är en unik skola där samtliga elever kombinerar studier med sin idrott.