Styrelse 2018/2019
 
Patrik Emvall, Ordförande
E-post: patrik.emvall@hammers.se
 
Hans Backman, Ledamot, Vice ordförande
E-post: hans.backman@hammers.se
 
Anette Pärna, Ledamot, Kassör
E-post: anette.parna@hammers.se
 
Jeanette Malmgren Baard, Ledamot
E-post: jeanette.m.baard@hammers.se
 
Johan Andersson, Ledamot
E-post: johan.andersson@hammers.se
 
Håkan Strömqvist, Suppleant
E-post: hakan.stromqvist@hammers.se
 
Maria Runsten, Suppleant, Sekreterare
E-post: maria.runsten@hammers.se
 
 
Revisorer LR Akridi KB lrakridi.se
Marie Fridell
E-post: m.fridell@akridi.se
 
Oscar Winge
E-post: o.winge@akridi.se
 
 
Valberedning
Tim Velegi, Sammankallande
E-post: tim.velegi@hammers.se
 
Ylva Källman
Patric Herrlin
 
Kontakta oss

Vi är inte här just nu men skicka ett meddelande så återkommer vi snarast!

Inte läsbart? Få ny text. captcha txt